Dünya Çelik Kasa Markası… Kuruluş: 1943

Kıratlı Çelik Kasa,

Türkiye’de 1943 yılında Ali Osman Kıratlı Tarafından kurulan firmamız çelik Kasa’da İlk, öncü ve en büyük çelik para kasaları üreticisidir.

74 Yıllık tecrübesiyle müşterilerine güvenilir, kaliteli , kullanışlı ve en şık tasarımlara sahip çelik kasalar sunmayı ilke edinmiş ve AR-GE çalışmalarına önem vererek ve siz değerli müşterilerinin güvenini kazanmayı hedeflemiştir.

CE, En 1143-1, UL, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TSE- HYB belge ve sertifikalarına sahiptir. Kusursuz müşteri memnuniyeti için çalışmalarına hız kesmeden devam ederek ürünlerini Uluslararası akredite kuruluşlarda test ettirerek tüm dünyada geçerli CE ve EN 1143-1, UL belgelerini çeşitli 0 ila 9 arasında tüm derecelerde almıştır.

Misyonumuz

Çelik Kasa sektöründe 1943’den bu yana edinilen tecrübemizle; hizmet ve ürünlerimizde fark yaratmak, modern teknolojiyi kullanarak sürekli gelişim anlayışıyla müşterilerimizin güven ve memnuniyetlerini daima ön planda tutmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin lider çelik kasa firması Kıratlı Çelik Kasa olarak, kaliteyi ve güvenliği müşterilerine kusursuz bir şekilde sunmak, satış sonrası destek hizmetiyle müşterinin sürekli yanında olmak, üretim ve satış hacmiyle tüm dünyaya ulaşan global bir marka olmak.